HABERLER

Maraton Sonuçları Açıklandı

11 Kasım 2018

Dereceye girenlere ödülleri yarın akşam saat 19:00’da Bandabuliya Sahnesi’nde düzenlenecek etkinlikte verilecek.

KKTC Atletizm Federasyonu tarafından açıklanan sonuçlara göre 10 ve 21 km’de dereceler şu şekilde oluştu:

10 KM ERKEKLER GENEL KLASMAN SONUÇLARI 
1. Eser Kurt – 0:37.05

2.Mesut Akpınar – 0:37.26

3. Ersoy Çetinkaya – 0:38.00

 

10 KM KADINLAR GENEL KLASMAN SONUÇLARI

1. Tuğba Güneş – 0:40.31
2. Mine Devrim – 0:44.08

3.Melda Ünal – 0:49.15


10  Km Kadınlar 18-29 Yaş 
1.Mine Devrim – 0:44.08
2.Ayça Küçükakça – 0:49.59

3.Şirin Bolkan – 0:50.17

10 Km Kadınlar 30-39 Yaş

1.Tuğba Güneş – 0:40.31
2.Melda Ünal – 0:49.15

3.Suna Evran Elmas – 0:50.44

 

10 Km Kadınlar / 40-49 Yaş 
1.Habibe Muhtaroğlu – 1:00.60

2.Sevil Bulanık – 1:19.49

3.Nagehan Baysal Utkan – 1:24.50 

10  Km Kadınlar 50 Yaş Üzeri 
1. Kadriye Depreli – 0:59.36

2. Fiona Margaret Addington – 1:00.90

3. Michelle Martin 1:01.00


10 Km Erkekler 16-29 Yaş 
1. Mesut Akpınar – 0:37.26
2. Dagnu Haile Tessema – 0:39.31

3. Ahmet Alperen Yıldız – 0:42.49

10 Km Erkekler 30-39 Yaş 
1. Eser Kurt – 0:37.05

2. Murat Ateş – 0:42.16

3. Selim Gürdü – 0:43.26

10 Km Erkekler 40-49 Yaş 
1. Ersoy Çetinkaya – 0:38.00

2. Tümer Debreli – 0:40.20

3. Okan Baysan – 0:47.20


10 Km Erkekler 50 Yaş üzeri
1. Hüseyin Halitoğlu – 0:44.08

2. Aziz Limasollu – 0:45.59

3. İbrahim Azkal – 0:48.33


21 KM ERKEKLER GENEL KLASMAN SONUÇLARI
1. Cemal İneci – 1:16.47
2. Tamer Isırgan – 1:24.26

3. Tuncay İbrahimzade – 1:25.40


21 KM KADINLAR GENEL KLASMAN SONUÇLARI

1. Liana Ginela – 1:34.42

2. Sabriye Atikoğlu – 1:35.20

3. Katalin Major – 1:41.25
 

21 Km Erkekler 18-29 Yaş 
1.Tuncay İbrahimzade – 1:25.40

2.Mertcan Bağuç – 1:26.17

3. Alisher Nurushev – 1:33.11 

21 km Erkekler 30-39 Yaş

1.Hüseyin Öngün – 1:27.54

2. Özgü Özyiğit – 1:34.03

3. Mehmet Öngün – 1:34.57

21 Km Erkekler 40-49 Yaş 
1. Cemal İneci – 1:16.47
2.Tamer Isırgan – 1:24.26

3. Murat Mehrübeoğlu – 1:46.54

21 Km Erkekler 50 Yaş üzeri
1. Muzaffer Ceyhan – 1:32.36
2. Aysın Öztoprak – 1:37.58

3. Bekir Moda – 1:40.13 

21 Km Kadınlar 18-29 Yaş

1.Liana Ginela – 1:34.42

2.Sabriye Atikoğlu – 1:35.20

3.Nadya Zuyeva Saçlı – 1:42.42

21 Km Kadınlar 30-39 Yaş 
1.Katalın Major – 1:41.25

2.Sevim Yıldız – 1:56.18

3.Emel Bilgin – 2:01.01

21 Km Kadınlar 40-49 Yaş 
1.Nuran Öze – 1:43.58

2.Yonca Özdemir – 2:02.26

 21 Km Kadınlar 50 Yaş Üstü

1.Şerife Derya Deniz – 2:11.05
 2.Güler Şahin           - 2:28.22